Sportovní centrum

Expendables

Naši Fighteři

04.04.2016

Po nedávném vítězném návratu našeho fightera Pavla Pupeny z Vídně, kde se utkal z profi fighterem z Turecka Vahit Kuzey Ipekem, kterého Pavel jednoznačně převálcoval 3:0 na body. Bylo vidět jak si to Pavel užívá a byl v naprosté pohodě.  Tak se právě vrátil i náš trenér a profík K1 Martin Gaňo z Číny, kde vyhrál svůj první zápas na Kunlun Fight na body proti Perviz Abdulayev z Azerbajdzanu a po té prohrál KO s mladým thajcem Superbonem, který byl hodně našlapanej. Martin dal do toho všechno, ale na thajského mistra to už bohužel nestačilo. I tak si připisuje Martin cenný skalp do své sbírky je to pro nás obrovská čest. Jen tak dál, držíme pěsti a makáme dál...


Zápas Pavla Pupeny

05.03.2016

V neděli 6.března se utká náš fighter Pavel Pupena v Rakouzském Lugner city s Vahid Ipekem. Čeká ho těžký soupeř, ale Pevel si s ním určitě poradí. Držíme Ti pěsti.


Ukázka vzpírání

16.02.2016

Pozor, pozor 2.3. od 19:30 do 21:00 proběhne u nás s crossfitařkou Bárou z Open Gym trénink vzpírání. Naučí nás základní techniky : trh Snatch a nadhoz Clean and Jerk. Je nutné si předem rezervovat místo, kapacita je omezena. Rezervace u trenéra Lukáše Kubáta do konce měsíce února 29.2. Těšíme se:))


Nové webové stránky

07.02.2016

Dne 26.11 jsme společně s vBaráčku.cz spustili naše nové webové stránky. Omluvte prosím drobné chyby na stránce a obsahovou část, stránky pořád ladíme a zdokonalujeme.

Doufáme, že na stránkách naleznete všechno potřebné - od ceníku našich služeb po rozvrhy. Můžete si také přešíst něco o našich službách nebo nám napsat. Hezký den!

Pokud by Vás naše služby zaujali, neváhejte nás kontaktovat a můžeme si domluvit schůzku nebo se za námi přijďte podívat do našich prostor. Váš SC Expendables Team